سلام سلام سلام

ميبينم من دو روز نبودم آمار اينجا ترکيده

همگي خوش اومدين به هر حالي حتي با اينکه ناشناس و بي سر و صدا هستين

چن روزه همش دلم ميخواست از بي بي جان و آپشن هاي جديدش حرف بزنم

الان لالا نموده و تو خواب مي خنده اونم با صدا هه هه هه خيلي ناز و کيوت

کلي از صب با هم بازي نموديم و و فيلم گرفتم از کاراي دلبرونش

تازگي ها وختي خوابش مياد خودش برا خودش لالايي مي خونه 

بلند بلند يه صداهايي مبني بر حرف زدن و جواب دادن به صحبت هايي که باهاش ميکنيم از خودش در مياره

وختي از سر کار بر ميگردم و بغلش ميکنم اولش کلي ميخنده و تا بغلش ميکنم دلبري ميکنه و بعد از چند دقيقه انگار ياد دل تنگيش ميفته و يه گريه سوک سر مي ده بعد دوباره دوست مي شيم باهم و مي خوابه تو قلبم عزيز دلم بس که دلش کوچولوعه

وختي هام هامش ميکنيم غش غش ميخنده و قهقهه مي زنه 

چشاش وختي خوابش مياد يه جور خوشکلي گرد و قرمز و خوابالو ميشه که دلم آب ميشه

بد خواب که ميشه خيلي اذيت ميشه و جيگرم کباب ميشه

سه چهار شب پيش همسرجان بيدارم کرد بي بي جان داشت تو خواب بلند بلند حرف مي زد و تعريف ميکرد اينقد ذوق کرديم براش . در اين حد که وختي خوابيدم خواب ميديدم که ميگه ماما بيا خخخخ بعد تو خواب با خودم فک ميکردم که اين کي ياد گرف جمله بگه يهو رف سر اصل مطلب ديگه معطل کلمه گفتن نشد يهو جمله ميگه خخخ خيلي هيجان ناک بود

نگاش ميکنم و بهش ميگم جانم ميخنده و اونم با صدا مثه همين الان که بيدار شده و بهم نگا ميکنه بهش که ميگم جانم با صدا ميخنده عشقم

هر چي فک ميکنم يکي از کارايي که خيلي دلم ميخواس بنويسم و مثلا تو ذهنم نگه داشته بودم رو يادم نمياد

قوربون حافظم برم .

فعلا همينا رو داشته باشين تا باز که يادم اومد بنويسم از دلبرونگي هاش

پ ن. تازه چارشنبه اي دوتايي رفتيم شنوايي شو سنجيديم که عالي بود خيلي هم ناز خوابيده بود البته دست تنها واقعا منهدم شدم مخصوصا که الان خيلي سنگين شده عزيز قلبم ولي خيالمون راحت شد ديگه 1 و 2 سالگي بايد ببريمش چک بشه

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سئو Mary شهداي مدافع حرم Delvin Jesse Claudia Dawn Bill Tony Warren