اين اولين پست مشترک من و بي بي جونم مي باشد

الان بي بي جون به بغل و قهوه و شوتولات کنار دستم اومدم دو کلوم بحرفم

خوب خوب خوب

روزاي ما به بي بي داري ميگذره 

شير دادن عاروق گرفتن لباس عوض کردن و پوشک عوض کردن و بغل کردن و ناز کشيدن و بوس کردن و ناز کردن و خوابوندن

الانم سوژه تو بغلم چپ کرده و يه دستي مي تايپم و قلپ قلپ قهوه لاته عشق خودم پز ميزنم تو رگ

ديروز اولين پياده روي سه نفره با کالسکه راني قام قام شد سري به پاساژ دم خونه زذيم و از قهوه فرئشي هميشگي مون اسپرسو ويژه و شلات تلخ و شيرين گرون تومني و دو مدل هم تافي براي همسرجان ابتيع نموده و سپس با رفتن به سوپري اين پياده روي رو به پايان رسونديم

ديروز صبم رفتيم برا چشمم دوباره دکتر

خيلي ورم عفونت داشت و هنوزم قرمز بود اين بيماري سمج هنوز دلش نيومده دست از سر خانواده سه نفره ما برداره متاسفانه و با چشمي تار و قلمبه در خدمتتون هستم

امروز صبحم خاله جون يه سري بهمون زد از وقي خاله جون اومد تا بره بي بي خواب بود و بعدش بلافاصله بيدار شد و ديگه نمي خوابيد کلا بي بي ابرو جم کني داريم يکسره جلو بقيه ابروداري ميکنه کسي شک نکنه چطوري ما رو مي صافه عسلم

سه شنبه هم در 69 رئزگي بي بي جان اولين بيرون رفتن دو نفره با بي بي جان به مقصد مطب چش پزشکي انجام شد بسيار متفاوت و مسترس بود ولي تجربه بحالي بود خدا رو شکر چشم بي بي از من و اقاي عشقولي بهتر بود و چشم خانوم عشقولي که من باشم از همه بدترو تار تر گف چند ماه طول ميکشه تا خوب شه توکل به خدا

واکسن دو ماهگي در 61 روزگي به همراه خاله جون انجام شد و دو سه رئز بسيار سخت و پر از تب که تا 39.1 هم بالا رفت داشتيم که به خير گذشت

در صبح 5 شنبه هم در 71 روزگي غربالگري چهارم نيز انجاميده شد توکل به خدا انشالا که خيره خودمم صب رفتم آزمايش قند و چربي و تيروئيد دادم

برم بزارمش تو تابش و به ادامه قهوه لاته جان بپردازم

خدايا جانم بوس و بغل بهت

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Cody Johny Abio Properties Claudia تابلو فرش ماشيني و دستباف Sarah David اخذ ويزاي شينگن Scott Sam