سلام سلام سلام

به به اسفند عزييييييييزم عاشق اسفندم. بوي عيد ميده بوي بهار بوي تازه شدن جوونه زدن روييدن اصلا آفتاب روزاي اسفند يه جور ديگه اي برق مي زنه همه چي تو روزاي اسفندي مي درخشه. 

من عاشق اين تازه شدن هستم. من عاشق اسفندم. عاشق بوي عيد. عاشق آفتاب و روزاي براق اسفندي هستم

خداياجان موچکرم که امسالم اسفند رو ديدم تازه اونم با بي بي کوچمولوي نفسم. اين اولين اسفند بي بي جونم هست. بي بي جوني لذت ببر. از بوي عيد و تازگي و جووني و رويش و درخشش.

مطمئنم که تو هم مثه خودم عاشقش ميشي وقتي ببينيش. به به بوس 

خوب خوب خوب!!!!

امروز از تو رخت خواب که يهو ياد تاريخ امروز و تشريف فرمايي اسفند جونم افتادم يه هو خوشال شدم خخخ. چقد احساساتي ام. موچکرم که زود يادم افتاد.

اول صبي اس ام پرداخت عيدي دريافت نمودم ( حدس زدم عيدي باشه چون به نظرم براي اينکه حقوقم باشه مبلغش کم بود ( بعدا که با دوس جان و همسر جان حرفيدم حدسم توسط اونها تاييد شد و بعد از يکي دو ساعت نيز اس ام اس واريز حقوق جان اين مهم را تاييد نهايي نمود) خداياجانم ممنونم که کيف امروزم را تپل تر نموده و حسابم را چاقيدي تنکيوتونم بسيار عزيز دل

به پيشنهاد همسر جان عشقم يه دونه تخم مرغ نيمرو نموده و تناول فرمودم تازه براي گرامي داشت روز اول اسفند چن لقمه ناقابل شکلات صوبونه هم زدم تنگش و حالش رو بردم. سپس!! با م همسر جان خودم رو به کوروش گردي و نيز نوشيدن کافي در آن مکان دعوت نمودم تا کيف امروز را تکميل نموده و  از عوارض در خانه گذراندن روز اول اسفند در امان بمونم. اين شد که پس از کمي در خانه چرخيدن و مرتب سازي منزل شال و کلاه نموده و به سمت مکان مورد نظر رهسپار!!!! شدم. کمي چرخيدن نمودم و لباسا رو ديد زده و براي عيدم ايده زدم که چه بنمويم با توجه به قلمبگي شکم عزيزم و جهت تردن تيپ و اين حرفا اما خريد ننمودم به دو دليل بسيار ايمپورتنت!!! اول اينکه نمي خواستم بدون م و نظر همسرجان خريد بنمايم و ثانيا اينکه بايد نگاهي به کمد بندازم ببينم چيا اندازم هست شايد هزينه هاي سرسام آور شب عيد رو بتونم بکاهم!!! ( چه همسر فوق العاده و نمونه و عشقي هستم که هواي جيب مرد مهربون خونه رو عميق دارم!!!)

پس از چرخيدن در طبقات مختلف يک عالمه با خودم کلنجار رفتم که عايا رواست بدون عخشم برم کافه عايا؟ عايا خدا رو خوش مياد؟ عايا اصن خوش ميگذره ؟ عايا بهتر نيس برگردم و يه روز ديگه تريپ لاو تو لاو با هم بيايم و کلي سوالاتي از اين دست از خودم با خويشتنم به اين نتيجه رسيدم که عيبي نداره ميتونم برم کافه و يه دونه لاته به ياد عخشم ميل کنم و بعدا عسکش رو باهاش شير کنم با اين وجود دلم به ياد عخشم بود حال داد ولي اگه همسر جان هم بود کيفم تکميل بود ( ببخشيد عسيسم که تنهايي خوردمش يه بار حتما مي برمت حالش رو ببري بووووس) تازه اونجا که بودم از رو جي پي اسي که روم نصب کرده!!!! فهميده بود کوروشم و زنگيد و خبر خوب دريافت حقوقش کامم رو شيرين تر نمود!!!

خدايا جان موچکرم که هميشه هوامون رو داري الحمدلله کما هو اهله علي کل حال بووس بهت

لازم به ذکره تو کافه بي بي بسيار شاد و خرم بوده و مي رقصيد اصن مثه خودم اين بي بي فسقلي ددري بوده و اهل حال و اهل دله. يادم باشه زياد ببرمش کافه. کافه و کافي مي دوسته نفسم. حتما براش فرنچ چاکلت نيز ابتياع بنمويم

همچنين لازم به ذکره عليرغم ميل باطني هله هوله جاي ناهار نخورده و پس از گشتن در طبقه مذکور مثه يک بانوي با شخصيت به منزل مراجعت کردم تازه شمشاد هاي توي کوچه رو هم ديديم که همه جوونه زده و نويد بهار ميدادن. 

ناهار هم فسنجون خودم پز با برنج پلوپز پز ميل کردم. البته به نظر مياد که جوجو نيز همچون خودم عاشق فسنجون خواهد بود. 

با تچکرات فراوان از اولين اسفند و آرزوي روزهاي شاد 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Vat magic Paul Andrea Luis رازخوشبختي اخبار آي تي Shelby Mike Jeremy پايپ کالا